"Zvezda je igrala odlično, zaslužili su da... Hiter pohvalio crveno-bele za jedan period (Foto)
Adolf Hiter, trener Monaka na utakmici protiv Crvene zvezde, Foto: Starsport©

REČ TRENERA

Srećan sam zbog našeg izdanja, pogotovo u drugom poluvremenu, rekao je trener Monaka između ostalog

Adolf Hiter, trener Monaka izneo je utiske posle pobede od 5:1 nad Crvenom zvezdom u trećem kolu Lige šampiona.

- Jesam, srećan sam. Velika utakmica, mislim da smo zaslužili da pobedimo, mnogo šansi smo propustili posle 1:0. Srećan sam zbog našeg izdanja, pogotovo u drugom poluvremenu - rekao je Hiter.

Dva različita poluvremena? - Prvo poluvreme je bilo mnogo slabije, manjeg intenziteta za nas. Zvezda je igrala odlično, zaslužili su da izjednače, ali u drugom poluvremenu smo zaigrali kako smo planirali i samim tim i rezultat od 5:1 - istakao je Hiter.

Golovin je napravio razliku u drugom poluvremenu. - Ta promena je bila neophodna, to sam želeo da uradim, to je bilo moje mišljenje da on mora dobiti šansu. On uvek pravi veliku razliku, tako je bilo i u ovoj utakmici. Nije imao sreće u nekim situacijama pri šutevima, ali sam zadovoljan njegovom partijom - zaključio je Hiter.